DSCF3224-300x171Kaymakam Uzun Acı günün de yanında oldukları için teşekkür etti.

Geçtiğimiz Haziran ayı içerisinde babasını kaybeden Defne Kaymakamı Sayın Hakkı Uzun’u makamında ziyaret eden, Hatoder Genel Başkanı Burhan Kerimoğlu, Genel Sekreter Esen Vural ve dernek üyesi Nilsel Karaçaylı Kaymakam Uzun’a başsağlığı dileklerinde bulundular.

Hatoder Genel Başkanı Kerimoğlu, konuşmasında şunlara değindi; geçtiğimiz ay içerisinde kaybetmiş olduğunuz merhum babanız Hadi Uzun’a başta şahsım, yönetim kurulum ve dernek üyelerim adına Allahtan rahmet siz kederli ailesine başsağlığı ve sabırlar dilerim. Bizlerin dünya ya gelmesinde, yetişmesinde büyük emekleri olan babalarımızı yaşadığımız zaman zarfı içerisinde unutmamız hiç de mümkün değildir. Biz evlatları için yerleri kesinlikle doldurulamayacak en büyük eksikliklerinin başında gelmektedir, ebedi istirahatına uğurladığımız babalarımızın önemli olan arkalarından güzel anılmalarını sağlamak, dualarının eksik olmaması için her daim faydalı birer evlat olma özelliğimizi ortaya koymaktan çekinmemeliyiz. İçinde bulunduğumuz şu mübarek ramazan ayında ve diğer zamanlarda elimizden gelen hayır ve yardımlarımızı karınca kaderince eksik etmeyerek cümle ölmüşlerimize ve babalarımıza hayır duasının yollanmasına vesile olmak biz aile fertlerinin ve evlatların her zaman temel vazifesi olmalıdır, dedi.

Defne Kaymakamı Hakkı Uzun’da konuşmasında şunlara yer verdi; ramazan ayı içerinde taziye ziyaretime gelerek acıma bir kez daha ortak olan siz değerli Hatoder yöneticilerine ve üyelerine teşekkür ederim. Allah böyle acıları zamansız olarak hiç kimseye yaşatmasın, rahmetlik babam vefatından iki gün önce rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış tedavi altına alınmıştı. Aslında çokta korkulacak kadar bir rahatsızlığının olmadığını söyleyen yetkililer iyileşeceğini söylemelerine rağmen maalesef acı ölüm haberini hastaneye kaldırıldığı ikinci günün sonunda öğrenmiş olduk.

Biz insanoğlu elbette ki misafir olarak geldiğimiz bu fani dünyadan bir gün elbette göç edeceğiz, önemli olan bu dünyadan göç ettikten sonra da iyi yönde hatırlanmaktır. Bu acı dolu günler içerinde siz değerli dernek yöneticilerimizin bizleri yalnız bırakmayarak yanımızda olmanız şahsımı oldukça mutlu etmiştir. Bu nazik taziye ziyaretinizden dolayı hepinize çok teşekkür ederim, dedi.

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir