4Kısa adı HATODER olan (Hatay Talasemi ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği) olağanüstü genel kurul ile Burhan Kerimoğlu başkanlığında yeni bir yönetim oluşturarak göreve getirildi.

 

HATODER’de güven tazeleyen Burhan Kerimoğlu başkanlığındaki, yeni yönetim kurulunda Başkan Yardımcıları Dr. Tahsin Altunay ve Fatih Altınöz, Sekreterliğe; Esen Vural, Saymanlığa; Esra Vural,     Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu; Dr.Arife Kınay, Üyeliğe; Selda Aslan. Denetleme Kurulu Başkanlığına; Dr. Gönül Oktay Üyeliklere; Mehmet Gürses ve Vahide Vural getirildi.

 

HATODER Başkanı Burhan Kerimoğlu, daha önceki yönetim ve denetleme kurulu üyeliklerinde bulunan arkadaşlarına emeklerinden dolayı çok teşekkür ederek “Bizler için her üye bir yönetim kurulu üyesi gibidir, bundan sonrada arkadaşlarımızdan dernek üyesi olarak verimli çalışmalar bekliyoruz. Dernekçilik gerek görüldüğün de ani kan değişimleri ile kendini yenilemelidir, ani kan değişimleri çalışmalarımıza olduğundan daha fazla güç katacaktır, bu yıl olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da hizmetlerimize hız vererek, halkımızın bu hastalıklara karşı eksik yönde olan bilgi düzeylerini STK olarak daha çok arttırma yolunu seçecek bilinç düzeyini bu yönde arttırmak  için çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam etmek için şahsım ve yönetim kurulum olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak için söz veriyor, yönetim kurulunda görev alan yeni arkadaşlarımıza da görevlerinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.